3 190 грн
Чоловіча тепла зимова куртка для міста формату "Аляска" на технологічному німецькому утеплювачі Freudenberg 180г / м2. Зручний довгий крій, подвійні кишені, знімний капюшон, мембранна тканина з проклеєними швами. Комфортні температури: 0 ...- 25 С
This product is no longer in stock
Availability date:
в магазині
Безкоштовна доставка
Мембрана | Win Tex 10000 мм, 10000 г/м2х24 h |
Утеплювач | Freudenberg 180г/м2, мікрофліс |
Гарантія | 1 рiк |
ОСОБЛИВОСТІ
Очень удобная
Очень удобная и легкая куртка. Теплая. В минус 10 на одну вашу кофту neve irbis pro просто отлично. Много карманов, нижние большие хитро закрываются) В верхние спокойно помещается смартфон 5.5. Мягкий воротник плотно облегает шею, капюшон с мехом дополнительно защищает от ветра, шарф не нужен, очень тепло и удобно. По длинне, на рост 178 брал М рост 3-4, села как влитая, почти закрывает задницу. Вобщем я доволен как слон. И смотрится здорово, брал черную.
Зимняя городская куртка Neve Tempest
Куртка отличная, очень понравилась, спасибо.
Ахрінєнна куртка. Купуйте!
Суперовий бренд. Перша куртка, яка тютєлька в тютєльку по плечах (В мене широкі плечі і довгі руки) Альфа інд. Н3В слім фіт 2хл купував. Каламбія теж коротка в руках була. А ця...От видно що не з китайчат мірку знімали, а з українців. Пропорції...Все супер. Чекаю Від нових моделей і більше одягу вашого бренду.