Штормова куртка Neve Ultimate

2 330 грн

Легка компактна спортивна штормова куртка для активного відпочинку, спорту і туризму. Штормовка на основі мембрани без підкладки, з мінімумом деталей і невеликою вагою.
Мембрана Finetex, 10000 mm H2O / 10000 gr / m2 / 24hrs

More details

в магазині

Безкоштовна доставка

Характеристики

Вага 0,4 кг
Мембрана Finetex, 10000 mm H2O / 10000 gr/m2/24hrs
Утеплювач немає
Гарантія 1 рiк

Детальніше

Легка компактна спортивна штормова куртка для активного відпочинку, спорту і туризму. Штормовка на основі мембрани без підкладки, з мінімумом деталей і невеликою вагою. Куртка має приталений спортивний крій, з довжиною рукава що дозволяє відчувати себе комфортно навіть при катанні на велосипеді, коли руки значно витягнуті вперед.

ОСОБЛИВОСТІ

  • шви куртки прклеєні
  • вітрозахисна планка на блискавці
  • регульований капюшон, що ховається в комір
  • комір утеплений мікрофлісом
  • регульовані манжети
  • дві зовнішні кишені на ламінованій блискавці
  • регулювання нижнього краю куртки еластичним шнуром

Чоловічі розміри одягу Коммандор


Відгуки

Клас 
2018-07-02

To: Олександр

Олександр, дякуємо за відгук.
Накопичення конденсату вседині залежить від різних умов. По-перше, в залежності від навколишньої температури і Вашої активності. Якщо на вулиці більш ніж +20 а Ви при цьому активно рухаєтесь, звичайно мембрана не встигне вивести весь конденсат відразу і він накопичеться. Але при зниженні навантаження відчувається як конденсат "уходить". По-друге, якщо під дощем знаходитись дуже довго і вода вкрила вже всю поверхню куртки, то знижується "дихальна" можливість куртки, так як поверхня закрита плівкою води. Перевірити чи дійсно мембрана має 10000/10000 у нас можливості немає(для цього потрібне спеціальне обладнання), тому ми віримо виробнику тканини який і дає такі характеристики. Але, те що мембрана дихає - це 100%. Перевірно і на собі, і на тесті тканини, і багатьма нашими клієнтами.

Клас 
2018-06-15

неоднозначно

По пошиттю та крою все гаразд, зручно, хоча я трохи гладкенький :-). Ніде нічого не тягне рюкзак нічого не заважає. Зручний капішон. У дощі навіть окуляри сухі. Однак, сама мембрана так собі. У дощ вона не промокає однак ти все одно мокрий від конденсату, таке враження що йдеш начебто у целофані. І реально мокрий.

Напишіть відгук

Штормова куртка  Neve Ultimate

Штормова куртка Neve Ultimate

Легка компактна спортивна штормова куртка для активного відпочинку, спорту і туризму. Штормовка на основі мембрани без підкладки, з мінімумом деталей і невеликою вагою.
Мембрана Finetex, 10000 mm H2O / 10000 gr / m2 / 24hrs

Можливо, Вас зацікавить