Твердопаливна туристична піч Airwood Solo BM Збільшити

Твердотопливная горелка Airwood Solo BM

373 грн

Туристичний твердопаливний пальник (пічка-щепочніца) Airwood Solo BM розроблений спеціально для любителів соло або парних походів. Вага 210 г.

More details

на складі, доставка 1-3 дня

Характеристики

Вага 210 г
Матеріал нержавіюча сталь

Детальніше

Пальник (пічка-щепочніца) Airwood Solo BM була розроблена спеціально для любителів соло або парних походів. Тобто стояло завдання добитися максимальної надійності та ефективності пальника при мінімальній вазі. Після довгих тестувань і експериментів по поліпшенню стійкості горіння, з гордістю представляємо Вам цей пальник!

При горінні дров в звичайних умовах (в багатті) утворюється дим, в якому знаходиться близько 90% горючих, але не згорілих від нестачі кисню частинок (деревний газ). Завдяки двухстінній конструкції, дана піч щепочніца Airwood Solo BM має ККД згоряння палива набагато вище, ніж у звичайного багаття, і дозволяє спалювати цей деревний газ.

Через бічні отвори в нижній частині кожуха свіже повітря потрапляє всередину печі, після чого одна його частина підсмоктується в нижню частину і дно камери згоряння, де на решітці лежать дрова. Інша ж порція повітря, під дією конвекції, спрямовується вгору - між стінками камери згоряння і кожуха, де прогріваючись виходить через спеціальні отвори і потрапляє у верхню частину камери згоряння печі забезпечуючи займання деревного газу. Там, де виходить повітря, утворюються інтенсивне полум'я, внаслідок збагачення прогрітим киснем.

Отже, - менше диму і більше чистого полум'я!

Завдяки такому ефекту, а також мінімальній площі зіткнення камери згоряння з кожухом, - грубка дає потужний нагрів і швидко доводить до кипіння ємність з водою, а також без зусиль дозволяє приготувати їжу (суп, каша, чай і тп.)

Як дрова можна використовувати гілки, тріски, шишки і будь-яке інше підручне сухе тверде паливо, крім деревного і кам'яного вугілля.

Пальник призначений для приготування їжі в посуді об'ємом до 1,7 літра для одного-двох чоловік.

Розкладна підставка для посуду з діаметром 14см забезпечить зручне розміщення посуду з широким дном (каструлька або пательня).

Після використання підставка для посуду упаковується під камерою згоряння з нижньої зовнішньої сторони печі, таким чином об'єм камери згоряння також може бути заповнений якимись дрібницями (в пакетиках сіль, цукор, сірники і тп) для економії місця в рюкзаку під час походу.

Характеристики Airwood Solo BM:

  • Час закипання води об'ємом 1 л: від 9 хвилин, в залежності від якості палива і умов навколишнього середовища
  • Матеріал: нержавіюча сталь різної товщини (0,3 мм-0,8 мм)
  • Ресурс камери згоряння: від 300 до 800 і більше годин роботи грубки в залежності від умов зберігання і експлуатації;
  • Об'єм камери згоряння: 450мл;
  • Розміри камери згоряння: внутрішній діаметр 8,2см, глибина 8,5 см;

Габаритні розміри:
● в складеному для транспортування стані: висота 10,7см, діаметр 10,5 см;
● під час використання: висота 16см, діаметр від 10,5 см до 14см;
✔ Сумарна вага грубки (з розкладною підставкою для посуду) разом з чохлом - 210 грам.

Комплектація Airwood Solo BM:

  • корпус печі в зборі з камерою згоряння;
  • розкладна підставка для посуду з нержавіючої сталі товщиною 0,8 мм;
  • чохол з легкої водонепроникної тканини "Віва";
  • рекомендації по використанню.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Твердотопливная горелка Airwood Solo BM

Твердотопливная горелка Airwood Solo BM

Туристичний твердопаливний пальник (пічка-щепочніца) Airwood Solo BM розроблений спеціально для любителів соло або парних походів. Вага 210 г.