Твердопаливний пальник-піч Airwood Euro BM

956 грн

Компактна і легка твердопаливна піч з блоком нагнітання повітря для любителів походів та активного відпочинку на природі. Можливість роботи від батарейок АА, ААА(через перехідник). Вага 450 г.

More details

на складі, доставка 1-3 дня

Характеристики

Вага 475 г
Матеріал нержавіюча сталь

Детальніше

Похідна туристична піч Airwood Euro BM з примусовою подачею повітря за допомогою вентилятора замінить викоритання газових пальників з балонами в туристичних походах і відпочинку на природі. Як пальне використовується всякого роду деревина: гілочки, палички, шишки та ін. які є майже всюди в надлишку. Завдяки потужному нагнітанню повітря - піч дає максимальний нагрів навіть при використанні сирих дров і дуже швидко доводить до кипіння ємність з водою. Наприклад, 1 літр води закипає за 5 хвилин (при T навк. серед.= 0 ° С).

Основні особливості грубки BM Airwood Euro (AA):

Підставка з розкладними лапками. Серія грубок Airwood Euro має розкладну (відкидні "лапки") підставку для посуду, призначену для більш стійкого розміщення на грубці круглих казанків (каструль) з широким дном. Лапки дозволяють надійно розміщувати посуд з діаметром і 5, і 25 см. 

Нагнітатель з живленням 2хАА
Безперервний час роботи блоку на одному комплекті батарей АА "GP Super" до двох діб. За такий час на цій печі можна накип'ятити від 300 до 500 !!! літрів води, в залежності від погодних умов і якості дров. Блок нагнітання повітря ("піддув") в камеру згоряння обладнаний трьох позиційним перемикачем з наступними режимами:

Середнє положення - "Виключено",
Верхнє положення - "Високі обороти" (~ 3000 об. / Хв. / Час роботи ~ 30 годин) - для моментального розпалювання,
Нижнє положення - "Малі обороти" (~ 2000 об. / Хв. / Час роботи ~ 50 годин) - для підтримки високотемпературного полум'я.

Характеристики Airwood Euro BM (AA):

Матеріал: нержавіюча сталь різної товщини (0,3 мм-0,8 мм);
Габаритні розміри в упакованому стані: висота 12см, діаметр 12см; під час використання: висота 16см, діаметр 12см;
Сумарна вага грубки разом з чохлом і батарейками - 450 грам.

Комплектація BM Airwood Euro BM (AA):

  • корпус печі в зборі з камерою згоряння;
  • посилена розкладна підставка для посуду;
  • блок примусового нагнітання повітря UP під батарейки розміру АА;
  • дві батарейки "GP Super" розміру АА (пальчик);
  • чохол з міцної зносостійкої і водонепроникної тканини "Оксфорд", буде надійно зберігати грубку від вологи протягом усього терміну її служби.
  • рекомендації по використанню.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Твердопаливний пальник-піч Airwood Euro BM

Твердопаливний пальник-піч Airwood Euro BM

Компактна і легка твердопаливна піч з блоком нагнітання повітря для любителів походів та активного відпочинку на природі. Можливість роботи від батарейок АА, ААА(через перехідник). Вага 450 г.