Похідний твердопаливний пальник-піч Airwood U.P. BM

1 190 грн

Компактна і легка твердопаливна піч з блоком нагнітання повітря для любителів походів та активного відпочинку на природі. Можливість роботи від батарейок ААА, АА(через перехідник), павербанка або соняшної панелі. Вага 475 г.

More details

в магазині

Характеристики

Вага 475 г
Матеріал нержавіюча сталь

Детальніше

Похідна туристична піч Airwood UP BM з примусовою подачею повітря за допомогою вентилятора замінить викоритання газових пальників з балонами в туристичних походах і відпочинку на природі. Як пальне використовується всякого роду деревина: гілочки, палички, шишки та ін. які є майже всюди в надлишку. Завдяки потужному нагнітанню повітря - піч дає максимальний нагрів навіть при використанні сирих дров і дуже швидко доводить до кипіння ємність з водою. Наприклад, 1 літр води закипає за 5 хвилин (при T навк. серед.= 0 ° С).

Основні особливості грубки BM Airwood UP (AA/USB):

Підставка з розкладними лапками. Серія грубок Airwood UP має розкладну (відкидні "лапки") підставку для посуду, призначену для більш стійкого розміщення на грубці круглих казанків (каструль) з широким дном. Лапки дозволяють надійно розміщувати посуд з діаметром і 5, і 25 см. 

Нагнітатель з живленням 2хАА + USB. Головною перевагою цієї моделі пальника є блок нагнітання повітря "UP" (Universal Power). Живлення блоку універсальне і дозволяє використовувати у якості джерела як дві батарейки розміру АА, дві батарейки розміру ААА (підключення через перехідники для батарейок з розміру AAA на АА) так і будь-який інший джерело живлення з напругою 5 В постійного струму, що має вихід USB. Наприклад це може бути Power Bank, сонячна панель з вбудованим акумулятором або смартфон, підключений через кабель OTG. При підключенні в роз'єм DC кабелю "USB-DC" із зовнішнім джерелом живлення, відсік з батареями в блоці нагнітання відключається автоматично.

Безперервний час роботи блоку на одному комплекті батарей АА "GP Super" до двох діб. За такий час на цій печі можна накип'ятити від 300 до 500 !!! літрів води, в залежності від погодних умов і якості дров. Блок нагнітання повітря ("піддув") в камеру згоряння обладнаний трьох позиційним перемикачем з наступними режимами:

Середнє положення - "Виключено",
Верхнє положення - "Високі обороти" (~ 3000 об. / Хв. / Час роботи ~ 30 годин) - для моментального розпалювання,
Нижнє положення - "Малі обороти" (~ 2000 об. / Хв. / Час роботи ~ 50 годин) - для підтримки високотемпературного полум'я.

Характеристики Airwood UP BM (AA / USB):

Матеріал: нержавіюча сталь різної товщини (0,3 мм-0,8 мм);
Габаритні розміри в упакованому стані: висота 12см, діаметр 12см; під час використання: висота 16см, діаметр 16см;
Сумарна вага грубки разом з чохлом і батарейками - 470 грам.

Комплектація BM Airwood Plus UP (AA / USB):

  • корпус печі в зборі з камерою згоряння;
  • посилена розкладна підставка для посуду;
  • блок примусового нагнітання повітря UP під батарейки розміру АА / USB;
  • дві батарейки "GP Super" розміру АА (пальчик);
  • чохол з міцної зносостійкої і водонепроникної тканини "Оксфорд", буде надійно зберігати грубку від вологи протягом усього терміну її служби.
  • рекомендації по використанню.

Відгуки

Наразі коментарі відсутні.

Напишіть відгук

Похідний твердопаливний пальник-піч Airwood U.P. BM

Похідний твердопаливний пальник-піч Airwood U.P. BM

Компактна і легка твердопаливна піч з блоком нагнітання повітря для любителів походів та активного відпочинку на природі. Можливість роботи від батарейок ААА, АА(через перехідник), павербанка або соняшної панелі. Вага 475 г.