Туристичні рюкзаки Neve (Commandor)

Компанія Commandor виробляє туристичне спорядження вже більше 15 років. Свою діяльність Commandor почала саме з виробництва туристичних рюкзаків. В даний момент в асортименті близько 20 моделей туристичних рюкзаків об'ємом від 20 до 100 літрів. Недосвідченому туристу складно визначити в чому ж різниця між рюкзаками, і який туристичний рюкзак більше йому підійде?

В асортименті туристичного спорядження Neve є рюкзаки для походівштурмові рюкзаки для підкорення вершин, сходжень і невеликих походів, велобаули для тривалих і складних велопоходів і універсальні велосумки на багажник для коротких велоподорожей та риболовлі, дорожні сумки для перевезення речей і спорядження і зручні компактні рюкзаки для міста.

Всі рюкзаки Neve, крім обєму, діляться і по призначенню: похідні (треккінгові), штурмові, велосумки і міські. Цей поділ не є строгим, і Ви можете використовувати для своїх цілей рюкзак іншої категорії, але, швидше за все, це буде менш зручно ніж рюкзак правильної категорії.

Отже, давайте подивимось на категорії за якими розбиті рюкзаки Neve:

Трекінгові рюкзаки (Sherpa 100, Caravan 90, Expert 75, Nanga 64, Galaxy 60, Galaxy 75, Galaxy 95). Рюкзаки призначені для піших походів, експедицій, переходів від одного базового табору до іншого, полювання, риболовлі і т. д., - тобто, для абсолютної більшості походів.

Штурмові рюкзаки призначені для безпосереднього штурму вершин і найважчих ділянок маршруту, де немає необхідності та можливості переносити весь запас спорядження. Яскравим представником цієї категорії є рюкзак Neve Guide. Рюкзаки Tornado 50 і Tornado 50s крім штурмового використання, зручні для нетривалих походів, а також для дівчат і підлітків як основний похідний рюкзак.

Велорюкзаки діляться на два типи - заплічні рюкзаки для коротких поїздок і малих вантажів (Neve Cross-country 20 і Neve Cross-country 30), і велосумки (велоштани) для перевезення на багажнику велосипеда (Neve Superbike, Neve Shuttle, Neve Bolid 60 і Neve Bolide 80).

Всі рюкзаки виробляються з сучасного високотехнологічного матеріалу Cordura.

Рюкзаки комплектуються сучасною і надійною фурнітурою YKK, а критичні з'єднання посилюються. Завдяки системі Air back і поліефірній 3D-Air сітці Ваша спина дихає, а прибрані зайві важкі деталі підвіски дозволили зробити рюкзаки легше (ніж рюкзаки конкурентів), при цьому абсолютно не втративши в комфорті і надійності. Всі рюкзаки мають 2-х річну гарантію з моменту продажу!

Зрозуміти відмінності в комплектації і призначення рюкзаків Вам допоможе таблиця:

Модель

Призначення

Обєм

Вага

Жорсткий каркас

Регулюєма підвіска

Чохол від дощу

Нижній вхід

Внутрішня перегородка

Бічні кишені

Galaxy 95

Трекінг

95

2,5

+

+

+

+

+

+

Galaxy 75

Трекінг

75

2,4

+

+

+

+

+

+

Galaxy 60

Трекінг

60

2,3

+

+

+

+

+

+

Sherpa 100

Трекінг

100

2,0

+

+

-

+

-

+

Caravan 90

Трекінг

90

2,0

+

+

-

+

-

+

Expert 75

Трекінг

75

1,8

+

+

-

+

-

+

Nanga 64

Трекінг

64

1,7

+

+

-

+

-

+

Guide

штурмовий

50

1,35

-

-

+

+

-

-

Tornado 50S

штурмовий
/трекінг

50

1,2

+

-

-

-

-

-

Tornado 50

штурмовий
/трекінг

50

1,1

+

-

-

-

-

-