Інформація

Слідкуйте за нами на Facebook

Знижки

Термобілизна з Polartec

Свіжа партія термобілизни з Polartec Power Dry та Polartec Power Stretch! Чоловіча та жіноча термобілизна Balance для активного відпочинку, спорту та повсякденного використання та дуже тепла термобілизна Irbis/Snowberry вже доступні в усіх розмірах.

15.10 Вихідний

Шановні покупці! 15.10.2018 магазин по вул. Героїв Оборони, 3 працювати не буде. Сплануйте, будь-ласка, час відвідування нашого магазину з урахованням цього. Перепрошуємо за тимчасові незручності.

День незалежності

В святкові дні наш магазин буде зачинений з 24 по 27.08. Враховуйте, будь-ласка, графік роботи магазину в ці дні для відвідування і встигніть придбати чи замовити з доставкою спорядження Neve до святкових вихідних.

Штормові куртки для міста і туризму

Нові надходження! Найпопулярніші моделі наших штормових курток - чоловічі Matrix і Pike і жіноча Alice вже доступні у всіх розмірах. Штормовки зручні як для повсякденного використання в місті, так і для туризму, риболовлі та активного відпочинку.

Туристичні рюкзаки Neve (Commandor)

Компанія Commandor виробляє туристичне спорядження вже більше 15 років. Свою діяльність Commandor почала саме з виробництва туристичних рюкзаків. На сьогодні в асортименті близько 20 моделей туристичних рюкзаків об'ємом від 20 до 100 літрів. Недосвідченому туристу складно визначити в чому відмінність між рюкзаками, і який туристичний рюкзак більше йому підійде.

Вітаю, Шановний Покупець!

Мене звуть Леонід і цей сайт мій проект з розвитку і просування нашої торговельної марки Neve - туристичного спорядження та одягу для активного відпочинку, спорту і міста.

Більше 11 років я працюю з продукцією Neve (до 2008 р Commandor) - консультую, продаю, беру участь в розробці моделей і програм виробництва, активно тестую і використовую спорядження Neve. Якщо Ви купували нашу продукцію через сайт або в магазині на Фанерній, 4, швидше за все, саме я Вас і обслуговував. Сподіваюсь, Ви залишились задоволені обслуговуванням, а якщо ні, напишіть мені і я обіцяю виправитись :)

Для багатьох наших клієнтів в Києві було складно добиратися на лівий берег. Ви запитували наші товари на правому і тому ми відкрили магазин по вул. Героїв Оборони, 3, зробивши окремий сайт для цього магазину.

Сайт покликаний поліпшити обслуговування клієнтів, надати максимальну інформацію про спорядження, допомогти вибрати необхідні Вам моделі рюкзаків і правильні розміри одягу, а також поліпшити комунікацію між покупцем і виробником. Якщо інформації на сайті недостатньо, Ви завжди можете запитати додаткову і, обов'язково, її отримаєте. Тепер у Вас є персональний консультант по спорядженню і одягу Neve. Ви точно знаєте до кого звернутися за консультацією, підбором моделі рюкзака, велосумки або одягу, покупки, побажань щодо поліпшення, гарантійним і негарантійним випадків.

Завдяки нашій з Вами співпраці і легкої комунікації ми зможемо поліпшити наше спорядження і одяг, а ви отримати необхідні Вам товари за доступною ціною з незмінно високою якістю Коммандор.

Отримати консультацію Ви можете за тел. +38 (093) 7998899, за допомогою онлайн-чату або звернувшись через форму зворотного зв'язку. Також Ви можете слідкувати за нашими новинами і спілкуватись з нами на сторінці Facebook, підписуйтесь.

Выбрати і придбати туристичний рюкзак

Вибрати і придбати велосумку

Вибрати і придбати зимовий одяг

Вибрати і придбати штормовий одяг

Вибрати і придбати термобілизну