Інформація

Слідкуйте за нами на Facebook

Знижки

Термобілизна з Polartec

Свіжа партія термобілизни з Polartec Power Dry та Polartec Power Stretch! Чоловіча та жіноча термобілизна Balance для активного відпочинку, спорту та повсякденного використання та дуже тепла термобілизна Irbis/Snowberry вже доступні в усіх розмірах.

15.10 Вихідний

Шановні покупці! 15.10.2018 магазин по вул. Героїв Оборони, 3 працювати не буде. Сплануйте, будь-ласка, час відвідування нашого магазину з урахованням цього. Перепрошуємо за тимчасові незручності.

День незалежності

В святкові дні наш магазин буде зачинений з 24 по 27.08. Враховуйте, будь-ласка, графік роботи магазину в ці дні для відвідування і встигніть придбати чи замовити з доставкою спорядження Neve до святкових вихідних.

Штормові куртки для міста і туризму

Нові надходження! Найпопулярніші моделі наших штормових курток - чоловічі Matrix і Pike і жіноча Alice вже доступні у всіх розмірах. Штормовки зручні як для повсякденного використання в місті, так і для туризму, риболовлі та активного відпочинку.

Туристичні рюкзаки Neve (Commandor)

Компанія Commandor виробляє туристичне спорядження вже більше 15 років. Свою діяльність Commandor почала саме з виробництва туристичних рюкзаків. На сьогодні в асортименті близько 20 моделей туристичних рюкзаків об'ємом від 20 до 100 літрів. Недосвідченому туристу складно визначити в чому відмінність між рюкзаками, і який туристичний рюкзак більше йому підійде.

Neve - якісне, надійне і сучасне туристичне спорядження та одяг для активного відпочинку і спорту від українського виробника Командор. 

Більше 20 років ми виробляємо туристичне спорядження та одяг для екстремальних видів спорту і активного відпочинку. Ми виконуємо повний цикл виробництва: дизайн, конструювання, підбір матеріалів, тестування, виготовлення та просування на ринок.

Довгий час ми виробляємо туристичне спорядження для професійних експедицій та спортсменів-екстремалів. Серед багатьох конструкцій вибираються найкращі, які потім удосконалюються і проходять випробування в реальних умовах.

Зростаючий рівень потреб користувачів змушує нас постійно оновлювати асортимент, освоювати сучасні технології і покращувати контроль якості наших товарів. В останні роки ми активно розробляємо і виробляємо одяг для міста, що не поступається за матеріалами і якістю одягу для екстремальних видів спорту і відпочинку.

Крім екстремальних спортсменів, альпіністів і просто любителів активного відпочинку нашими клієнтами також є і приватні підприємства, військові підрозділи, волонтерські організації і ін., Співробітники яких працюють в складних погодних умовах і потребують якісного і надійного спорядження.

В асортименті нашої продукції: туристині рюкзаки, штормові рюкзаки і дорожні сумки, велобаули для складних велоподорожей і універсальні велосумки, зимові теплі куртки для міста і лижні куртки і брюки, штормовий одяг для туризму і дощовики, одяг з флісу і функціональна термобілизна. Вся продукція виготовляється з сучасних якісних матеріалів і має високу якість.