Інформація

Слідкуйте за нами на Facebook

Знижки

Термобілизна з Polartec

Свіжа партія термобілизни з Polartec Power Dry та Polartec Power Stretch! Чоловіча та жіноча термобілизна Balance для активного відпочинку, спорту та повсякденного використання та дуже тепла термобілизна Irbis/Snowberry вже доступні в усіх розмірах.

15.10 Вихідний

Шановні покупці! 15.10.2018 магазин по вул. Героїв Оборони, 3 працювати не буде. Сплануйте, будь-ласка, час відвідування нашого магазину з урахованням цього. Перепрошуємо за тимчасові незручності.

День незалежності

В святкові дні наш магазин буде зачинений з 24 по 27.08. Враховуйте, будь-ласка, графік роботи магазину в ці дні для відвідування і встигніть придбати чи замовити з доставкою спорядження Neve до святкових вихідних.

Штормові куртки для міста і туризму

Нові надходження! Найпопулярніші моделі наших штормових курток - чоловічі Matrix і Pike і жіноча Alice вже доступні у всіх розмірах. Штормовки зручні як для повсякденного використання в місті, так і для туризму, риболовлі та активного відпочинку.

Туристичні рюкзаки Neve (Commandor)

Компанія Commandor виробляє туристичне спорядження вже більше 15 років. Свою діяльність Commandor почала саме з виробництва туристичних рюкзаків. На сьогодні в асортименті близько 20 моделей туристичних рюкзаків об'ємом від 20 до 100 літрів. Недосвідченому туристу складно визначити в чому відмінність між рюкзаками, і який туристичний рюкзак більше йому підійде.

Більш ніж 20 років ми виробляємо туристичне спорядження і одяг для активного відпочинку, спорту і міста. Паралельно з виробництвом товарів для загального користування ми займаємось пошивом корпоративного одягу, спорядження для корпоративного відпочину, експедицій. Продукція виготовляється з каталога наших моделей одягу і рюкзаків (що скорочує час виконання замовлення) або розробляється нова модель під замовлення клієнта і з урахуванням його побажань.

У виробництві ми використовуємо найсучасніші матеріали та фурнітуру. Технології, які використовуються в нашому виробництві, дозволяють пошити корпоративний одяг і спорядження з високими захисними характеристиками. Весь цикл виробництва, від розробки до пошиву, здійснюється на території України, що дозволяє виконувати замовлення клієнтів в короткий час.

Компанія Коммандор надає послуги по розробці і пошиву корпоративного одягу і спорядження в наступних категоріях:

  • Одяг для захисту від несприятливих факторів виробництва
  • Одяг для охоронних структур і військових
  • Теплі зимові куртки, брюки, комбінезони
  • Непромокаємі штормові куртки і штани, вітровки, плащі
  • Легкі, теплі куртки і штани з флісу, жилети та куртки на утеплювачі
  • Рюкзаки та сумки різних призначень, чохли
  • Розвантажувальні пояси і жилети
  • Тенти
  • Рукавички, шапки, шарфи, аксесуари
  • Брендовані футболки

Наша компанія забезпечить Ваших співробітників зручним, функціональним і красивим корпоративним одягом та спорядженням за помірну ціну і в короткі терміни.

Останні роки ми активно розробляємо і виробляємо спорядження та одяг для військових: розвантажувальні пояси, чохли, рюкзаки, зимові та літні костюми.

Не перший рік ми успішно виконуємо корпоративні замовлення. Нашими клієнтами є як великі відомі холдинги, так і невеликі компанії. Серед них: "Київстар GSM", курорт Буковель, "Трансгаз", Shenker, Mepha Baltic, СК "Універсальна", "Юг-Контракт", СБУ, Федерація риболовного спорту, туристична агенція "Екстрімгід", волонтерські організації і багато інших компаній, клубів, федерацій та державних органів.